לוגו רפואה שלמה ד"ר שלוסברג
סוגי קטגוריות

לעולם המודרני, על כל הנוחות שבו, יש גם חסרונות. חסרון אחד גדול הוא היכולת שלו להזיק לנו, פיזית ונפשית. אחד הנזקים המהותיים היא דלקת כרונית שהפכה ליריב שכיח. דלקת כרונית הנובעת מסטרס פוגעת במוח! אז איך בעצם מפחיתים דלקתיות? המשיכו לקרוא

הכירו טיפ נוסף להפחתת לחץ שאולי נשמע יוצא דופן אבל יעיל באופן מפתיע: טכניקת החיוך בעיפרון!

אז קחו לעצמכם ממחר רגע קצר לצאת החוצה פעם ביום, זה יכול להיות למרפסת, לגינה או מחוץ לבית, עצמו עיניים והקשיבו בשקט לציוץ הציפורים.

גלוטן אטקסיה היא, הפרעה נוירולוגית המשפיעה על המוח הקטן,הקרוי: צֵרֶבֵּלוּם, חלק מכריע במוח האחראי על קואורדינציה, שיווי משקל ותנועות שרירים רצוניות.

החיטה המודרנית, המכונה "חיטה ננסית" או "חיטה מתועשת", שעברה במהלך השנים שינוי גנטי ורבייה נרחבת, מה שמוכר לנו כ"הנדסה גנטית", שונה באופן משמעותי מאבותיה הקדמונים וטומנת בחובה כמה וכמה דאגות בריאותיות כמו תפקידה בעוררות דלקת.

גינון הוא כלי רב עוצמה להפחתת מתח וקידום רגיעה ושלווה הודות לזה שכשאתם מגננים אתם נהנים מהיתרונות של 3 גורמים שונים יחד והנה הם

מכשיר הביו-פידבק מנטר בזמן אמת פרמטרים פיזיולוגיים שונים כגון קצב הנשימה , דופק הלב והשינויים בו, מוליכות העור, טמפרטורה ועוד ומשמש למתן משוב ויזואלי בצג מחשב.

טוען עוד...
דילוג לתוכן