לוגו רפואה שלמה ד"ר שלוסברג

אודות ד"ר שלוסברג

רופא מומחה עם נסיון קליני של עשרים שנה, מומחה ברפואת משפחה המתמחה ברפואה פונקציונלית, בוגר המכונים המובילים בארה”ב לרפואה פונקציונאלית, דוגמת המכון לרפואה פונקציונלית (The Institute for functional medicine ), מכון אפולו הלת’ (Apolo health), האקדמיה האמריקאית לרפואת אנטי אייג’ינג ( American Academy for anti aging medicine ).
מומחיותי הנוספת במינהל רפואי, היכרותי עם מערכות ושירותי בריאות בארץ ובעולם, ונסיוני בתפקידי ניהול בכירים במערכת הציבורית, לצד ניסיוני הקליני העשיר, הביא לפיתוחה של מרפאת רפואה שלמה כאשר המטרה העיקרית שלי היא לספק שירותי רפואה מותאמים אישית לפתרון בעיות סבוכות שאין להם מענה מספק ויסודי ברפואה הציבורית ולייצר בריאות טובה ואיתנה, ואיכות חיים על מנת להגיע לרפואה שלמה.
הדגש הטיפולי שלי נסוב על הציר הכוללני, הוליסטי, של גוף-נפש. במרפאה אני מיישם תפיסה זו, בה הטיפול מתרכז באדם ובשורש הבעיה, מתוך אמונה שכך מרפאים באמת, מהשורש- ובאופן שלם.
דוקטור ציון שלוסברג
רפואה שלמה אודות
Icon A

אבל איך הכל התחיל?

יולי 2018, יום טיפוסי,ישבתי במרפאה שלי, מרפאת רפואת משפחה עמוסה, הכל התנהל כרגיל, מה עוד יכולתי לבקש?
חבר ילדות שהגר לארה”ב הפניה אותי למאמר מדהים על עתיד הרפואה המערבית, על רפואה פונקציונלית. ואני שואל את עצמי מה זה? כעבור שבוע אני בהרצאה אינרטרנטית עם גדולי הרופאים הפונקציונליים ועולם חדש נפרס בפני, רפואה מערבית מתקדמת,תפיסה טיפולית צבעונית, רב היבטית, היורדת לשורשן של תלונות המטופל תוך שימוש בבדיקות מתקדמות ובתפיסות עולם טיפוליות אינטגרטיביות, לא עוד תפיסה של טיפולית של מה? מה יש למטופל הזה ? אלא למה? למה דווקא ההסתמנות הקלינית הזו? למה דווקא למטופל הזה? שינוי הסתכלות קטן עם השלכות ענקיות. הבנתי שאפשר לפתור בעיות רפואיות מורכבות מהשורש,  לא עוד כיבוי שריפות, לא עוד פלסטרים זמניים, אלא באמת ריפוי מהשורש לעבר בריאות, זה היה יעוד חזק ממני, שהוביל אותי לדרך חדשה….

כמה שנים אחרי, השקעה של עשרות אלפי שקלים בתוכניות לימוד והכשרה, קורסים והשתלמויות-על, בארה”ב באירופה, בשביל לאפשר לאנשים הפונים אלי את הרפואה המתקדמת ביותר שתאפשר להם את הטוב ביותר . מסלולי ריפוי שבאמת עושים לאנשים את ההבדל הבר-קיימא, כזה שממשיך להתקיים, כזה שמעמיד אנשים על הרגליים ומביא אותם למקומות חדשים של ריפוי ובריאות.
הנסיון הקליני העשיר המבוסס על הידע המתקדם ביותר,הביא לפיתוחן של תוכניות אבחון פונקציונלי וטיפול כוללני המתקדמות בישראל,המספקות מענה אישי כוללני ובכך מאפשרת הגעה ליעדי בריאות שלרוב קשה להגיע אליהם ללא ההסתכלות המקצועית הנכונה והליווי המותאם אישית, המעצים את המטופל לצעוד בדרך הנכונה לבריאות וריפוי.

רפואה שלמה דוקטור ציון שלוסברג

השלב הראשון בשינוי מתחיל כאן!

השאירו פרטים, נדבר בהקדם ונצא לדרך

הבהרה משפטית

התכנים באתר מוגשים כמידע כללי בלבד ואינם מחליפים יעוץ, אבחון או טיפול רפואי מכל סוג שהוא. השימוש במידע באתר הוא על אחריותו של המשתמש בלבד. אין במידע המובא באתר כדי ליצור יחסי רופא-חולה או מטפל-מטופל בין המשתמש לבין ד”ר ציון שלוסברג. השימוש במידע באתר הוא על אחריותו של המשתמש בלבד.אין במידע המובא באתר כדי ליצור יחסי רופא-חולה או מטפל-מטופל בין המשתמש לבין ד”ר ציון שלוסברג
דילוג לתוכן