לוגו רפואה שלמה ד"ר שלוסברג

מה מסתתר לכם במקרר שיכול לטפל לכם במוח?!

נגן וידאו
מאת ד"ר ציון שלוסברג
מאת ד"ר ציון שלוסברג
ניווט מהיר במאמר

לעולם המודרני, על כל הנוחות שבו, יש גם חסרונות.

חסרון אחד גדול הוא היכולת שלו להזיק לנו, פיזית ונפשית.

אחד הנזקים המהותיים היא דלקת כרונית שהפכה ליריב שכיח.

יריב הגורם למגוון בעיות בריאותיות, החל מכאב כרוני ואי נוחות, ועד להגברת הסיכון לפתח מחלות כמו יתר לחץ דם, וסוכרת.

דלקת כרונית הנובעת מסטרס פוגעת במוח!

דלקת כרונית, לדאבוננו, אינה פוסחת על המוח – האיבר החשוב ביותר, והיא מהווה גורם מפתח בבעיה המכונה: דלקת עצבית מוחית, “Neuro-inflammation”.

אחד הגורמים המובילים להתפתחות הדלקת הוא כמובן הסטרס הכרוני, דלקת עצבית מוחית היא מצב שבו התגובה החיסונית של המוח הופכת לפעולה כרונית, ותורמת לנושאים שונים הקשורים ללחץ.

דלקת זו ממלאת תפקיד מרכזי בהשפעות המזיקות של לחץ, בין היתר, ירידה ביכולות החשיבה, במצב הרוח, חרדה ודיכאון, דפוסי שינה משובשים, עייפות מתמשכת, חיוניות מופחתת  וקושי אמיתי בביצוע משימות שגרתיות.

אותן השפעות מזיקות, אם לא נטפל בהן בזמן, יהפכו לאקוטיות יותר ויגבו נזקים חמורים יותר מהגוף.
לכן,

זה הזמן להפחית את הסטרס ואת הדלקתיות במוח!

 

אז איך בעצם מפחיתים דלקתיות?

יש הרבה כלים ופתרונות ישימים.

כלי אחד יעיל ביותר, הוא כלי טבעי, סופר פשוט וכרוך בשילוב שני מזונות על בתזונה שלכם – חסה וסלרי.

העלים הצנועים הללו מכילים תרכובת טבעית בשם אפג’נין, סוג של פלבנואיד בעל תכונות אנטי דלקתיות עוצמתיות. פלבנואידים הן תרכובות פוליפנוליות המצויות בצמחים, הידועות בפעילויות הביולוגיות המגוונות שלהן, כולל תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות.

צריכת חסה וסלרי באופן קבוע ויומי, תסייע להפחית את הדלקת בגוף ובמוח, וכתוצאה מכך, לספק לכם הקלה מהדלקת העצבית המוחית והנזקים הנלווים לה.

אפג’נין – תרכובת אנטי דלקתית המסייעת לתפקוד המוח

סקירה מפברואר 2019, בחנה את התפקיד הפוטנציאלי של פלבנואידים, עם התמקדות ספציפית באפיג’נין, והדגישה את הפעולות האנטי דלקתיות שלהם נגד מחלות כרוניות.

הסקירה דנה גם בפעולות הנוירו-פרוטקטיביות (המגנות על המוח) של אפג’נין ופלבנואידים אחרים, בהקשר של דלקת במערכת העצבים המרכזית, הרלוונטית למחלות כמו טרשת נפוצה.

על פי הסקירה, מחקרים אפידמיולוגיים ופרה-קליניים מספקים ראיות משמעותיות, התומכות בפיתוח של אפג’נין כטיפול אלטרנטיבי טבעי למצבים דלקתיים כרוניים.

סקירה נוספת מ- 2019, שכותרתה “הפוטנציאל הטיפולי של Apigenin”, דנה בהשפעות מקדמות הבריאות ובפונקציות הטיפוליות של אפיג’נין.

מחברי המחקר מציינים את חשיבות ההתייחסות למחלות כרוניות כגון סרטן, סוכרת, מחלת אלצהיימר, דיכאון וירידה תפקודית הקשורה לגיל,

אשר נפוצות ברחבי העולם,

כשהם מדגישים את תפקידם של פלבנואידים, כולל אפיגנין, כתרכובות ביו-אקטיביות טבעיות עם יתרונות פוטנציאליים לטיפול במחלות כרוניות ושמירה על הבריאות שלנו.

הכלי הזה כל כך פשוט שחבל לא ליישם אותו,

כבר היום!

ראש חסה אחד ביום לסלט וכמה עלי סלרי לשייק הבריאות של הבוקר – ואתם מסודרים.

להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ הייחודית והשקטה שלי , לקבלת תכנים מקצועיים מבוססי מדע, שיסייעו לכם להפחית את הלחץ ולנהל את המסע שלכם לבריאות בצורה מיטבית ונכונה לחצו על הלינק .

 

מאמרים נוספים באתר

השלב הראשון בשינוי מתחיל כאן!

השאירו פרטים, נדבר בהקדם ונצא לדרך

דילוג לתוכן