לוגו רפואה שלמה ד"ר שלוסברג

הגדרתה של בריאות היא לא רק העדר חולי. בריאות היא הגדרה למשהו כוללני המורכב מהיבטים פיזיים לצד היבטים נפשיים ותחושת רווחה כללית.

מענה מקצועי שצמח מהשטח

הרפואה השגרתית ,הציבורית, הינה רפואה אלופטית, כזו המטפלת במחלות ע"י התמקדות ומענה בתסמינים הנפוצים או במיטוב מדדים קליניים או מעבדתיים שכיחים. העדר התייחסות מספקת לסיבות השורשיות המובילות להתפתחות והתקבעות המצב הכרוני או המחלה, לא מאפשרת מענה יסודי לריפוי כוללני.

כמענה לצרכים שעלו מהשטח, על בסיס פניות מאנשים הרוצים רפואה אחרת, אישית, כוללנית, מלווה ותומכת, הוקמה מרפאת רפואה שלמה. רפואה פונקציונלית במיטבה !

אז מה זו רפואה פונקציונלית?

רפואה פונקציונלית , בדומה לרפואה קונבנציונלית, מבוססת על כל הפיזיולוגיה והפתופיזיולוגיה, ביוכימיה, פתולוגיה ושאר המקצועות השונים העומדים בבסיס הרפואה הקונבנציונלית אלא שההסתכלות היא רחבה יותר ועמוקה יותר.
ברפואה הפונקציונלית אנו שואלים כיצד ומדוע מתרחשת מחלה , למה דווקא לאדם זה, למה דווקא עכשיו , ועוד שאלות אבחוניות המובילים לאבחון וטיפול בגורמי השורש למחלה על מנת לחזור לשביל הבריאות.
זוהי גישה לטיפול שרואה את הבריאות ואת המחלה כחלק מרצף מתמשך, כאשר למחלה כרונית, קודמת בדרך כלל תקופה של ירידה בתפקוד באחד או יותר ממערכות הגוף.

שיקום הבריאות מחייב תיקון וטיפול בתפקוד המערכות שנפגעו והחזרת האיזון בין המערכות השונות. רפואה פונקציונלית מעוגנת בגישה מדעית מותאמת אישית, ממוקדת מטופל, המסתמכת על ההבנה המקצועית לגבי הגורמים הגנטיים, הסביבתיים, הביוכימיים ואורח החיים הייחודי של כל אדם.

בגישה זו המבוססת ניתוח מעמיק של סמנים פיזיולוגיים וביוכימיים פרטניים ועל ההסתכלות הכוללנית על האדם כולו ועל הקשר בין מערכות הגוף כולן אנו מספקים תוכניות אבחון מהמתקדמות בישראל ותוכניות טיפול וליווי מותאמות אישית, המיועדת למגוון מצבים רפואיים שתוביל לריפוי, בריאות ואיכות חיים.

הטיפול הרפואי הניתן במרפאה, המבוסס על רפואה פונקציונלית, נשען על בסיס ידע נרחב ממיטב הגופים הבינלאומיים הנמצאים בחזית הרפואה הפונקציונלית. הטיפול מתמקד בהסתכלות השלמה על האדם כולו ועל הקשר בין מערכות הגוף כולן שמתקשרות ביניהן באופן רציף כל הזמן. תסמין שיופיע, לדוגמה, חוסר יכולת להירדם או שינוי בפעילות המעיים, לרוב הוא רק סמן חיצוני של בעיה במערכת שלמה או בכמה מערכות בגוף, כגון מערכת העיכול, מערכת העצבים המרכזית, הורמונים וכו’.

למי מתאימה שיטת רפואה שלמה?

לאלו הסובלים ממחלה כרונית או מצב רפואי כגון:

וגם לאנשים שאינם סובלים ממחלה כרונית או מצב רפואי מסוים, המבקשים לייצר איכות חיים
כוללנית עוד בטרם הופיעו מצבים כרוניים או מחלות ולצאת לדרך חדשה לשימור וטיפוח הבריאות

איך שיטת רפואה שלמה עובדת?

בסיס הטיפול נשען על אבחון מעמיק ומתקדם של המטופל , באופן פרטני, ממוקד, מדעי ,המצייר תמונה מפורטת של הגורמים השונים התורמים להיווצרות הבעיה , כגון גורמים ביוכימיים , פיזיולוגיים ,אורחות החיים ועוד

עם סיום שלב האבחון וקבלת ההמלצות הטיפוליות הפרטניות ,הסוללות את
הדרך החדשה לעבר ריפוי ובריאות, יש המבקשים יותר...

לכל אותם אנשים שמבקשים לחיות ברמת הבריאות הגבוהה ביותר שלהם, לכל אותם שמוכנים לשנות את הרגלי הבריאות שלהם ולבצע את השינויים , בהכוונה רפואית מקצועית אישית, לכל אלה שמחפשים הבנה ופתרונות לבעיות הבריאות שלהם ולמחלותיהם הכרוניות ולצעוד בדרך לבריאות איתנה ולרפואה שלמה עם ד”ר שלוסברג , נועדה תוכנית הליווי האישי.

לכל מצטרף נבנית תוכנית טיפול וליווי רפואית אישית המבוססת על אותו אבחון יסודי שבוצע בשלב הראשון. התוכנית הינה דינמית ומשתנה בהתאם למצב המשתתף ומותאמת אישית לכל אורך התהליך. התוכנית מורכבת מהתערבות במספר מישורים, ביניהם:

ציר התזונה, המותאמת אישית על בסיס מדידות הרכב גוף המטופל, תוצאות מעבדה ושאלונים רפואיים מפורטים.

ציר הפעילות הגופנית , צעדים קטנים לעבר יעדים גדולים.

ציר ניהול מתחים והורדת סטרס כרוני, על ידי אימון מתודי בשיטות שונות, לרבות ביופידבק.

ציר מיטוב השינה אבחון ואפיון השינה על מרכיביה על מנת שתהינה לכם האנרגיות הראויות

ציר השלמת נבונה של תוספי תזונה , מינרלים וויטמינים בהתאם למידע העדכני ומצב המטופל.

הליווי הרפואי האישי שלנו - אנו מחויבים לבריאות שלך!

תוכנית הליווי האישי בנויה על ניטור וליווי רפואי לכל אורך התהליך והינה פורצת דרך וחדשנית בהיקפה ומבוססת על המידע המקצועי המתקדם ביותר.
התוצאה השלמה מורכבת משילוב מקצועי של מרכיבי ההתערבות השונים בגדר של הסך השלם העולה על חלקיו.
אנחנו כאן כדי להוביל אותך בדרכך לבריאות טובה יותר ואת זה נעשה על ידי הידע העדכני ביותר , מתן הכלים הטובים ביותר, לריפוי שיקום ואיזון ,על מנת להביא בעז”ה לתוצאות חיוביות בהיבטים של העצמת משק האנרגיה, הגעה למשקל אידיאלי ,מיטוב מצב הרוח והשמחה, יכולת ניהול לחצים אידיאלית, והכל בכדי להגיע לרפואה שלמה.

השלב הראשון בשינוי מתחיל כאן!

השאירו פרטים, נדבר בהקדם ונצא לדרך

*הניסוח הינו בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לשני המינים
דילוג לתוכן