לוגו רפואה שלמה ד"ר שלוסברג

טיפול יסודי בבעיות מן השורש, מצריך ראשית אבחון אמיתי, יסודי ומקיף!

הליווי הרפואי האישי שלנו - אנו מחויבים לבריאות שלך !

עם סיום תהליך האבחון שלנו, אבחון 360, ולאחר שנציג לכם מפת דרכים מפורטת עם האתגרים הרפואיים איתם אתם מתמודדים, מה מהם מוכרים לכם ומה מהם שהתגלו בתהליך האבחון תקבלו תוכנית מפורטת עם שורת המלצות פשוטות וישימות על מנת שתרגישו טוב יותר כמה שיותר מהר.

שורת ההמלצות שלנו פורשת לפניכם את הדרך הנכונה בה מומלץ לכם ללכת על מנת להגיע ליעדים הבריאותיים אותם הצבנו יחדיו, ואתם כבר בדרך הנכונה לעבר ריפוי ובריאות!

אלא,

שלא מעט אנשים הפונים אלינו מבקשים עזרה נוספת, יד מלווה שתוביל אותם בנפתולי הדרך, על מנת לכבוש את הפסגות אותן הגדרנו כיעדים. בדיוק בשביל זה גובשה תוכנית הליווי האישי 360 שנועדה לעשות בדיוק זאת.

תוכנית כוללנית, רב היבטית, המטפלת במקביל בכל מישורי ההתערבות הרפואית
על מנת שתוכלו לעשות את הדרך בבטחה עם איש המקצוע המתאים לצדכם.

תוכנית רפואה שלמה -ליווי אישי 360- אז מה מצפה לכם?

התכנית האינטנסיבית נפרסת על פני כ 4 חודשים בליווי רפואי אישי ונועדה להביא אתכם לפסגות חדשות של ריפוי ובריאות.
המפגשים מתקיימים בתדירות של בין שבוע לשבועיים, כאשר הפגישות נמשכות כשעה עד שעה וחצי.
את חלקם ניתן לקיים מרחוק, וניתן להתאים קצב אחר בהתאם ליעדים שהוצבו.

התוכנית שמה לעצמה יעדים גבוהים על מנת להגיע להישגים רפואיים ובריאותיים מגוונים, ובינהם:

סוד ההצלחה

סוד הצלחת התוכנית הוא במרכיביה הנותנים מענה כוללני בגדר של סך החלקים עולה על השלם

Hand360

ליווי רפואי אישי של ד"ר שלוסברג

תוכנית כוללנית הנפרסת על פני 4 חודשים עם הליווי האישי של ד"ר שלוסברג ,עם מענה און ליין לכל אורך התקופה בערוצים הדיגיטליים.

אתם לא יוצאים לבד לדרך הזו אלא לוקחים אתכם יד ביד לעבר המטרות שהוצבו על מנת להגיע בביטחה לרפואה שלמה ולשיאים של בריאות איתנה עם איש המקצוע הנכון לצידכם. ד”ר שלוסברג יהיה זמין בעבורכם לכל שאלה, לכל תהיה, לכל הכוונה בערוץ הוואטסאפ שלנו ובמייל, ככה שאתם לא לבד !

תזונה מותאמת אישית

על בסיס מדידות הרכב גוף המטופל, תוצאות מעבדה ושאלונים רפואיים מפורטים. תוכניות התזונה מבוססות על הידע המדעי העדכני ביותר ומשתנות במהלך תוכנית הליווי על פי מצב המטופל והיעדים שהוצבו מראש.

במהלך התוכנית תקבלו תוכניות תזונה מותאמות אישית, המשתנות במהלך התוכנית על פי פרמטרים אישית והתקדמותכם, כאשר תמיד הכל יותאם להרכב הגוף, כפי שיתקבל במדידות. נשים דגש על הצריכה הנכונה והמאוזנת בין אבות המזון השונים ועל הצריכה הנכונה של מזונות ומזונות על. אתם תאכלו טוב, בריא ותרגישו טוב !

פעילות גופנית מותאמת אישית

צעדים קטנים לתוצאות גדולות. המלצות מתקדמות לפעילות אירובית ואנאירובית המותאמות ליכולות המטופל ומכוונות ליעדים שהוצבו מראש.

במהלך התוכנית לכל משתתף נבנית תוכנית אימונים אישית על ידי בוגר תואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ תוכנית המותאמת לסרגל מאמצים אישי . היישום יעשה ע”י מדריכים ומדריכות כושר מוסמכים בביתכם למשך 8 מפגשים ,הנבנים אחד על השני ,על מנת להקל עליכם את הכניסה ההדרגתית לגוף החדש והבריא שלכם !

ניהול מתחים והורדת סטרס כרוני

הורדת הסטרס הכרוני והתהליכים המטבוליים ההרסניים היא קריטית. במהלך תוכנית הליווי נבנית תוכנית התערבות פרטנית להורדת הסטרס הכרוני על ידי אימון מתודי בשיטות שונות, לרבות באמצעות ביופידבק.

כל משתתף מקבל סידרת אימונים עם מיכשור מתקדם לביופידבק , במטרה ללמד את האדם כיצד לשלוט בתהליכים פיזיולוגיים אוטומטיים ,לטפל במתח הכרוני ולייצר תגובת רוגע . מהו מכשיר הביופידבק? מכשיר הביו-פידבק מנטר בזמן אמת פרמטרים פיזיולוגיים שונים כגון קצב הנשימה , דופק הלב והשינויים בו, מוליכות העור, טמפרטורה ועוד ומשמש למתן משוב ויזואלי בצג מחשב , תצוגה חזותית של רמות הלחץ כפי שמשתקפות בפעילות הפיזיולוגית האוטונומית של הגוף,המשוב הויזואלי מאפשר למטפל ללמד את המטופל ביצוע של תרגילים שונים המשפיעים על פעילות מערכת העצבים המרכזית על מנת להגיע לאיזונה ותגובת רגיעה מתמשכת. במרפאתנו אנו משתמשים במערכת ביו-פידבק מתקדמת מהמובילות בעולם, המשמשת גם לאימון יחידות מיוחדות בצבא ובעולם.
היעד הטיפולי הוא שתרגישו טוב יותר, מאוזנים , רגועים יותר, שהשינה תהפך טובה יותר ושתרגישו שאתם בשליטה על חייכם!

מיטוב השינה

שינה כמותית ואיכותית היא נדבך חשוב ביותר בבריאות וריפוי. במסגרת התוכנית מושם דגש עיקרי על מיטוב השינה על מנת להגיע לשינה איכותית ומשקמת.

במהלך התוכנית נעמיק באבחון השינה עם שאלונים מתקדמים לאבחן את בעיות השינה השונות , לאבחן את הסיבות לחסר שינה או יקיצות מוקדמות ולטפל נכונה על מנת לאפשר לכם להגיע לשינה טובה ואיכותית על מנת שתרגישו רעננים ואנרגטיים !

השלמה נבונה של תוספי תזונה, מינרלים וויטמינים

במהלך החיים נוצרים חסכים תזונתיים משמעותיים הפוגעים בתהליכים מטבוליים חשובים בגוף. בתוכנית הליווי נבנית תוכנית השלמת חסכים בהתאם למדע העדכני ביותר ומצב המטופל.

במסגרת התוכנית תבצעו בדיקה מתקדמת לחומצות אורגניות בשתן, הבדיקה מספקת מידע על מגוון תהליכים ביוכימיים, כגון, הפרעה באיזון חומצה-בסיס, חילוף חומרים לא מיטבי של פחמימות, חלבונים ושומנים , על תהליכי דלקת סמויים, חשיפה לרעלנים, הפרעה בניקוי רעלים, סטרס חמצוני , חוסר איזון של נוירוטרנסמיטורים )מתווכים עצביים: סרוטונין, דופאמין, אדרנלין וכו'( ומחסור בוויטמינים מקבוצת B מינרלים, חומצה ליפואית, קרניטין, חומצות אמינו, גלוטתיון וקו-אנזים, בקיצור ,כל המעגלים הביו-כימיים הכי חשובים הקשורים במגוון תפקודי הגוף, וזאת על מנת שתדעו בדיוק באילו תוספים, ויטמינים ומינרלים עליכם להשתמש בשביל להגיע לאיזון ראוי של כל אותם תהליכיים תפקודיים בסיסים בגופכם.

סיפורי הצלחה

ואלה הדברים שחלקם כתבו

י. ניצן

אני סובל שנים מעייפות , אלרגיות, גירודים בגוף. ניסיתי כל מיני טיפולים במהלך חיי, חלקם עזרו יותר , חלקם עזרו פחות. שמעתי על ד"ר שלוסברג , נכנסתי לוובינר שלו ואחר כך ביצעתי את הבדיקות שהוא הציע . חייב לציין שאחרי הבדיקות והתהליך הטיפולי מצבי הרבה הרבה יותר טוב. כיום אני נושם דרך האף, מצב שלא היה שנים, אני יושן טוב , אני הרבה פחות עייף ורוב הגירודים בגוף פשוט עברו. אני מאוד מודה לד"ר שלוסברג וממליץ בחום

ש. תל אביב

אני מודה על ההיכרות שלי עם ד"ר שלוסברג . התמודדתי עם מספר בעיות הקשורות למערכת העיכול, יש שקראו לזה מעי רגיז והסתובבתי סחור סחור ללא מענה. אצל ד"ר שלוסברג קיבלתי מקצועיות עם אנושיות ,יחס מעולה, אוזן קשבת ותמיד רצון אמיתי לעזור לי . התוכנית שלו יסודית , מקצועית ובעיקר נכונה. רק אצלו הבנתי איך צריך לגשת לבירור התלונות שהיו לי ומה צריכה להיות הגישה הטיפולית. היום כמה שבועות אחרי אני מרגישה טוב כמו שלא הרגשתי שנים, אני מתפקדת רגיל ומודה לו על כל הדרך הזאת שעשינו , אילולי זה מי יודע כמה עוד הייתי סובלת. תודה ד"ר שלוסברג על הכל ! תודה רבה!

ר. נתניה

ששמעתי את השם לראשונה ....פיברומיאלגיה, לא ידעתי מה זה ,רק כולם אמרו לי שאין לזה טיפול. ובאמת הסתובבתי כל כך הרבה , בין ראומטולוגים, ומומחים לכאב, ורופאי גסטרו , ובאמת כל אחד ניסה לתת מענה מצידו, ואז הבנתי מה שכולם אמרו לי שאין לזה טיפול. אבל אני לא התייאשתי והמשכתי לנסות כל מיני דברים וכל מיני מטפלים ולא חסכתי שום הוצאה בשביל להרגיש טוב ולהיפטר מהצרה הזאת. למזלי הגעתי לד"ר שלוסברג. ההסתכלות שלו היתה בכיוון אחר, כיוון יסודי של לקשור את כל התסמינים המלמדים על המערכות השונות שלא מתפקדות ולרדת לסיבות השורשיות. עשינו בדיקות דם ,צואה ושתן ושילוב של בדיקות מתקדמות בחו"ל ועלינו על כמה וכמה תהליכים לא תקינים. בעזרת התוכנית שלו , המבוססת על דברים טבעיים התחלתי להרגיש יותר טוב ואני מתפקדת הרבה יותר טוב, אמנם אני עדיין בטיפול ,אבל כבר מרגישים את ההבדל , הבדל משמעותי !

י. רמת גן

מאז הקורונה שחליתי ב2020 חוויתי ירידה מתמשכת בתפקוד המוחי שלי, הרגשתי שאני פשוט לא מה שהייתי פעם, שוכח כל הזמן, מנסה להשלים מטלות ולא מצליח, זייפתי בעבודה וזה היה ממש מפחיד ,אישתי היתה פשוט מבוהלת. עשו לי ct מוח שהיה תקין ונוירולוג אמר לי שאין מה לעשות ופשוט צריך לחכות, אבל חיכיתי וחיכיתי והשתמשתי בכל מיני תוספים שחברים המליצו ושקראתי באינטרנט, אבל כלום, פשוט כלום, זה פשוט הפחיד אותי. ואז הגעתי לד"ר שלוסברג מהמלצה של חבר שאמר לי שד"ר שלוסברג יודע מה לעשות ושיש לו המון נסיון עם חולי קורונה, ואם מה שהבנתי בהמשך שזה תסמונת פוסט קורונה. נפגשנו וד"ר שלוסברג הסביר לי את מהלך התסמונת ואת ההשפעות על מערכות הגוף השונות ושיש מה לעשות. נכנסתי למסלול אבחון יסודי ושלחנו בדיקות מיוחדות לחו"ל שחזרו לא תקינות. ד"ר שלוסברג בנה לי תוכנית טיפול , שהיתה בהתחלה מאתגרת אבל לאט לאט הרגשתי איך אני חוזר לעצמי , למי שהכרתי לפני הקורונה. זו היתה תקופה מפחידה והנה ,כמה חודשים אחרי אני יכול רק לומר, תודה לך ד"ר שלוסברג על הטיפול והליווי המקצועי ועל שהאמנת בי ולא נתת לי ליפול . תודה רבה מעומק הלב, הצלת משפחה שלמה!

מ. תל אביב

עד שהגעתי לד"ר שלוסברג לא ידעתי שיש כזה עומק לבדיקות המעבדה ולקשר ביניהם, תמיד הסתכלתי על הקווים וחיפשתי מה בפנים ומה בחוץ. כשהגעתי לד"ר שלוסברג הבנתי שההסתכלות המקובלת היא רק ההתחלה ויש שם עומק שבא לידי ביטוי בקשר בין הבדיקות השונות. הבדיקות המיוחדות שהוא ביצע לי בחו"ל שפכו אור שונה לגמרי על הממצאים. הדרך שעשינו ביחד היתה ארוכה אבל היום שאני מרגיש כמו לפני 20 שנה היה שווה כל צעד וצעד

י. תל-אביב

פניתי לד"ר שלוסברג כי שמעתי שהוא יודע לשלב מכל העולמות. היה חשוב לי דווקא רופא ולא עוד מטפל או נטורופת. הגישה שלו היא מאוד כוללנית ומכילה עם ידע רחב. אני זוכרת שהוא אמר לי שהוא לא נגד תרופות כמו שהוא לא בעד, אלא הוא בעד מה שעובד הכי טוב עם הגוף, שיעשה הכי טוב ללא נזקים ,עכשיו ולאורך שנים. הגישה הזאת פשוט הקסימה אותי. הוא העלה אותי על דרך חדשה שאני פשוט מרגישה טוב! פשוט טוב!

רפואה שלמה -ליווי אישי 360- תוכנית הכוללנית, הרב היבטית, המטפלת במקביל בכל מישורי ההתערבות הרפואית על מנת שתוכלו לעשות את הדרך בביטחה עם איש המקצוע המתאים לצידכם, לעבר ריפוי ובריאות.
השלב הראשון בשינוי מתחיל כאן!

השאירו פרטים, נדבר בהקדם ונצא לדרך

דילוג לתוכן