לוגו רפואה שלמה ד"ר שלוסברג

אתם צודקים. זה באמת לא צריך להיות ככה!! מגיע לכם להיות רעננים, אנרגטיים, בריאים, ובשיא היכולות שלכם! ויש מה לעשות!!!חבילת האבחון הפונקציונאלי המתקדמת בישראל!

נגן וידאו
עושה לכם סדר

אז מה זו רפואה פונקציונלית?

הגדרתה של בריאות היא לא רק העדר חולי. בריאות היא הגדרה למשהו כוללני המורכב מהיבטים פיזיים לצד היבטים נפשיים ותחושת רווחה כללית.
הרפואה השגרתית ,הציבורית, הינה רפואה אלופטית, כזו המטפלת במחלות ע”י התמקדות ומענה בתסמינים הנפוצים או במיטוב מדדים קליניים או מעבדתיים שכיחים. העדר התייחסות מספקת לסיבות השורשיות המובילות להתפתחות והתקבעות המצב הכרוני או המחלה, לא מאפשרת מענה יסודי לריפוי כוללני .
כמענה לצרכים שעלו מהשטח, על בסיס פניות מאנשים הרוצים רפואה אחרת, אישית, כוללנית, מלווה ותומכת, הוקמה מרפאת רפואה שלמה.

אבחון 360, חבילת האבחון הפונקציונאלי המתקדמת בישראל!
בשביל שגם אתם תגלו איך אתם יכולים להיפטר מהחולי, להתחיל לחיות את החיים שלכם במלואם, להרגיש מאושרים ומלאי אנרגיה.

ד"ר ציון שלוסברג, מומחה לרפואת משפחה ומינהל רפואי, המתמחה ברפואה פונקציונלית מזמין אתכם לפגישת יעוץ והתאמה קצרה וממוקדת, להסבר מפורט על חבילת האבחון שלנו ומידת התאמתה לכם ללא עלות, בפגישת זום או שיחה טלפונית.

השלב הראשון בשינוי מתחיל כאן!

השאירו פרטים, נדבר בהקדם ונצא לדרך

אבחון 360

תהליך האבחון המתקדם שלנו, אבחון 360 – הינו מדעי ומדויק.
האבחון משתמש בגישות ומכשור מתקדמים, בדיקות מעבדה מיוחדות הנעשות במעבדות מובילות בחו”ל, כאשר הדגש הוא ראיה כוללנית על מערכות הגוף השונות ביחד, ועל ההשפעה ההדדית ביניהן,
מה שמאפשר להגיע לשורש הבעיה ולטיפול אמיתי וסוף סוף לחיות חיים מלאים בה אתם תקבלו את השליטה בחזרה על כל מה שמרגיש שאיבדתם, מרץ, חיוניות, מסוגלות, הישגיות.

צמח
פשוט לצמוח מחדש.

אז איך נראה תהליך האבחון המתקדם שלנו?

01

שלב א - פגישת האבחון

המפגש הראשון כולל תשאול רפואי מקיף היורד לעומקם של פרטים רפואיים שונים, פרטים סוציו דמוגרפיים, היסטוריה רפואית אישית ומשפחתית . נתמקד , דרך מחלות ילדות, מחלות באלמנטים שונים החל מהלידה ועד לזמן הנוכחי נוכחיות, אשפוזים, ניתוחים, היסטוריה תרופתית ורגישויות, מצב השיניים, היסטוריה מילדותית, אורחות חיים: תזונה, פעילות גופנית, גורמי סטרס, עבודה ובית, חשיפה למזהמים סביבתיים, ועוד ועוד על מנת לקבל תמונה מלאה, 360 של המצב הרפואי.

בסיום המפגש תצאו עם הרגשה שסוף סוף נעשתה פה עבודה יסודית ,כאשר לרוב צפים ועולים דברים שכבר ממקדים הן את הרופא והן את הפונה לבעיות האמיתיות ואופיין.
תתקבל תמונה מלאה ואמיתית של המצב הבריאותי שלך, בפעם הראשונה תסללו את הדרך להבנה עמוקה של תלונות רפואיות אשר מלוות אתכם תקופה ארוכה.

02

שלב ב - בדיקות מעבדה

כחלק משמעותי בהבנת תהליכים פיזיולוגיים בגופכם נבקש לראות את בדיקות המעבדה שלכם, ונמליץ על בדיקות נוספות שיש צורך להשלים. נבצע ניתוח מעמיק על סמך הפרטים שעלו במפגש הראשון, בשילוב תוצאות הבדיקות.
הממצאים ייבחנו בעיון מעמיק בסיוע תוכנות מתקדמות לניתוח בדיקות מעבדה של מיטב הגופים הבינלאומיים העוסקים ברפואה פונקציונלית.

המידע מוצלב במנועים רבי עוצמה על מנת לזקק תובנות קליניות שאינן נראות בדר”כ לעין ‘בלתי מזוינת’. תובנות אלו והמידע שהצטבר במפגש הראשון מהווים את הבסיס לקביעת האסטרטגיה הטיפולית וההתמקדות בשלוש הבעיות המרכזיות המצריכות את הטיפול ההכרחי ביותר, על מנת שתדעו בדיוק במה קריטי להתמקד כדי להגיע לפתרונות ברי קיימא למצוקות אותם אתם חווים.

לונג קוביד

בנוסף ,כחלק אינטגרלי בחבילת האבחון שלנו אנו נבצע לכם בדיקה של ציר הקורטיזול היומי

קורטיזול ,הורמון האדרנל, המזוהה בעיקר עם תגובת הלחץ , משפיע על כמעט כל מערכות הגוף.
רמות הקורטיזול משתנות לאורך היום, בדרך כלל מגיעות לשיא בשעות הבוקר ומגיעות לשפל בלילה. סטיות מדפוס זה קשורות לסימנים ותסמינים של תפקוד לקוי של יותרת הכליה (אדרנלים).
דפוס לא תפקודי יתבטא בעקומת קורטיזול שטוחה שבה כמות הקורטיזול המופרשת (גבוהה או נמוכה) תישאר קבועה ללא השינוי הגלי היומי המתבקש. הן באוכלוסיות בריאות והן באוכלוסיות חולים, עקומת קורטיזול שטוחה נקשרה בצורה חזקה עם תוחלת חיים קצרה יותר ותוצאים בריאותיים שליליים.
שינויים בציר הקורטיזול מתאפיינים בעייפות, חולשה ותסמיני שחיקה. חריגות במסלול הציר היומי יכולות לספק מידע יקר ערך על מסוגלות האדם להירדם ולישון בזמן , כמו גם על יכולת האדם להתעורר בזמן, כמו גם פרמטרים נוספים המשלימים את התמונה המעבדתית המקובלת.

הבדיקה מבוצעת על ידי איסוף רוק, במהלך היממה ,ומבוצעת בארה”ב.

 *ניתן להרחיב את הבירור המעבדתי לבדיקות מתקדמות נוספות דוגמת חומצות אורגניות בשתן ,בדיקת צואה למיפוי של מערכת העיכול ועוד 

03

שלב ג - פגישת התוצאות

במפגש התוצאות יוצגו התובנות הקליניות שזוקקו מהמפגש הראשון ומבדיקות המעבדה.
הפוקוס יהיה על פתרונות לתלונות איתן פנה המטופל והתמקדות בשלוש הבעיות המרכזיות שעלו מתוך התובנות.

 

בסיום המפגש תצאו עם:

פגישת איבחון עם דוקטור ציון שלוסברג

רוצים לקבל עוד פרטים ולדבר עם ד"ר שלוסברג?
הירשמו לשיחת יעוץ והתאמה, בה תקבלו:

השלב הראשון בשינוי מתחיל כאן!

השאירו פרטים, נדבר בהקדם ונצא לדרך

הצטרפו אלי ואוביל אתכם לריפוי ובריאות

נעים להכיר, שמי ד"ר ציון שלוסברג

רופא מומחה ברפואת משפחה מזה עשרים שנה המתמחה ברפואה פונקציונלית, בוגר המכונים המובילים בארה"ב לרפואה פונקציונלית. מאז ומתמיד הדגש הטיפולי שלי נסוב על הציר הכוללני, הוליסטי ,של גוף-נפש.במרפאה אני מיישם תפיסה זו, בה מתרכז הטיפול באדם ובשורש הבעיה, מתוך אמונה שכך מרפאים באמת, מהשורש- ובאופן שלם. מומחיותי הנוספת במינהל רפואי והיכרותי עם מערכות ושירותי בריאות בארץ ובעולם, לצד ניסיוני הקליני העשיר, מהעשרים שנים האחרונות, הביא לפיתוחה של מרפאת רפואה שלמה ולתכוניות האבחון והליווי המתקדמות בישראל.

תוכניות האבחון והטיפול שלנו מתאימות בדיוק לאלו המבקשים את הרפואה השלמה, המקצועית והמדעית מצד אחד ומאידך המכילה והתומכת. התוכנית מספקת מענה אישי כוללני ובכך מאפשרת הגעה ליעדי בריאות שלרוב קשה להגיע אליהם ללא ההסתכלות המקצועית הנכונה והליווי המותאם אישית, המעצים את המטופל לצעוד בדרך הנכונה לבריאות וריפוי.

במרפאה, אנו מטפלים בהצלחה במגוון רחב של מטופלים המתמודדים
עם מגוון מחלות כרוניות ומצבים רפואיים, הסובלים משלל תלונות:

עייפות כרונית, חולשה כללית והרגשת חוסר חיוניות, המשוועים לנמרצות לה היו רגילים.

ירידה ביכולות החשיבה, הזיכרון, הריכוז וההישגיות.

שחיקה נפשית מתמשכת, לאות לא נגמרת והרגשה של ריקון אנרגטי מתמשך.

בעיות בשינה, חסר שינה, עודף שינה, שינה לא מרעננת.

ירידה במצב הרוח, תסכול ותחושה של החמצה על החיים הטובים שבורחים להם בין האצבעות.

הרגשה של הזדקנות מהירה, כאילו נוסף עוד עשור לגיל האמיתי.

אנחנו כאן בשבילכם עם הכלים הטובים ביותר שיעשו את השינוי לטובה בחייכם.

סיפורי הצלחה

ואלה הדברים שחלקם כתבו

י. ניצן

אני סובל שנים מעייפות , אלרגיות, גירודים בגוף. ניסיתי כל מיני טיפולים במהלך חיי, חלקם עזרו יותר , חלקם עזרו פחות. שמעתי על ד"ר שלוסברג , נכנסתי לוובינר שלו ואחר כך ביצעתי את הבדיקות שהוא הציע . חייב לציין שאחרי הבדיקות והתהליך הטיפולי מצבי הרבה הרבה יותר טוב. כיום אני נושם דרך האף, מצב שלא היה שנים, אני יושן טוב , אני הרבה פחות עייף ורוב הגירודים בגוף פשוט עברו. אני מאוד מודה לד"ר שלוסברג וממליץ בחום

ש. תל אביב

אני מודה על ההיכרות שלי עם ד"ר שלוסברג . התמודדתי עם מספר בעיות הקשורות למערכת העיכול, יש שקראו לזה מעי רגיז והסתובבתי סחור סחור ללא מענה. אצל ד"ר שלוסברג קיבלתי מקצועיות עם אנושיות ,יחס מעולה, אוזן קשבת ותמיד רצון אמיתי לעזור לי . התוכנית שלו יסודית , מקצועית ובעיקר נכונה. רק אצלו הבנתי איך צריך לגשת לבירור התלונות שהיו לי ומה צריכה להיות הגישה הטיפולית. היום כמה שבועות אחרי אני מרגישה טוב כמו שלא הרגשתי שנים, אני מתפקדת רגיל ומודה לו על כל הדרך הזאת שעשינו , אילולי זה מי יודע כמה עוד הייתי סובלת. תודה ד"ר שלוסברג על הכל ! תודה רבה!

ר. נתניה

ששמעתי את השם לראשונה ....פיברומיאלגיה, לא ידעתי מה זה ,רק כולם אמרו לי שאין לזה טיפול. ובאמת הסתובבתי כל כך הרבה , בין ראומטולוגים, ומומחים לכאב, ורופאי גסטרו , ובאמת כל אחד ניסה לתת מענה מצידו, ואז הבנתי מה שכולם אמרו לי שאין לזה טיפול. אבל אני לא התייאשתי והמשכתי לנסות כל מיני דברים וכל מיני מטפלים ולא חסכתי שום הוצאה בשביל להרגיש טוב ולהיפטר מהצרה הזאת. למזלי הגעתי לד"ר שלוסברג. ההסתכלות שלו היתה בכיוון אחר, כיוון יסודי של לקשור את כל התסמינים המלמדים על המערכות השונות שלא מתפקדות ולרדת לסיבות השורשיות. עשינו בדיקות דם ,צואה ושתן ושילוב של בדיקות מתקדמות בחו"ל ועלינו על כמה וכמה תהליכים לא תקינים. בעזרת התוכנית שלו , המבוססת על דברים טבעיים התחלתי להרגיש יותר טוב ואני מתפקדת הרבה יותר טוב, אמנם אני עדיין בטיפול ,אבל כבר מרגישים את ההבדל , הבדל משמעותי !

י. רמת גן

מאז הקורונה שחליתי ב2020 חוויתי ירידה מתמשכת בתפקוד המוחי שלי, הרגשתי שאני פשוט לא מה שהייתי פעם, שוכח כל הזמן, מנסה להשלים מטלות ולא מצליח, זייפתי בעבודה וזה היה ממש מפחיד ,אישתי היתה פשוט מבוהלת. עשו לי ct מוח שהיה תקין ונוירולוג אמר לי שאין מה לעשות ופשוט צריך לחכות, אבל חיכיתי וחיכיתי והשתמשתי בכל מיני תוספים שחברים המליצו ושקראתי באינטרנט, אבל כלום, פשוט כלום, זה פשוט הפחיד אותי. ואז הגעתי לד"ר שלוסברג מהמלצה של חבר שאמר לי שד"ר שלוסברג יודע מה לעשות ושיש לו המון נסיון עם חולי קורונה, ואם מה שהבנתי בהמשך שזה תסמונת פוסט קורונה. נפגשנו וד"ר שלוסברג הסביר לי את מהלך התסמונת ואת ההשפעות על מערכות הגוף השונות ושיש מה לעשות. נכנסתי למסלול אבחון יסודי ושלחנו בדיקות מיוחדות לחו"ל שחזרו לא תקינות. ד"ר שלוסברג בנה לי תוכנית טיפול , שהיתה בהתחלה מאתגרת אבל לאט לאט הרגשתי איך אני חוזר לעצמי , למי שהכרתי לפני הקורונה. זו היתה תקופה מפחידה והנה ,כמה חודשים אחרי אני יכול רק לומר, תודה לך ד"ר שלוסברג על הטיפול והליווי המקצועי ועל שהאמנת בי ולא נתת לי ליפול . תודה רבה מעומק הלב, הצלת משפחה שלמה!

מ. תל אביב

עד שהגעתי לד"ר שלוסברג לא ידעתי שיש כזה עומק לבדיקות המעבדה ולקשר ביניהם, תמיד הסתכלתי על הקווים וחיפשתי מה בפנים ומה בחוץ. כשהגעתי לד"ר שלוסברג הבנתי שההסתכלות המקובלת היא רק ההתחלה ויש שם עומק שבא לידי ביטוי בקשר בין הבדיקות השונות. הבדיקות המיוחדות שהוא ביצע לי בחו"ל שפכו אור שונה לגמרי על הממצאים. הדרך שעשינו ביחד היתה ארוכה אבל היום שאני מרגיש כמו לפני 20 שנה היה שווה כל צעד וצעד

י. תל-אביב

פניתי לד"ר שלוסברג כי שמעתי שהוא יודע לשלב מכל העולמות. היה חשוב לי דווקא רופא ולא עוד מטפל או נטורופת. הגישה שלו היא מאוד כוללנית ומכילה עם ידע רחב. אני זוכרת שהוא אמר לי שהוא לא נגד תרופות כמו שהוא לא בעד, אלא הוא בעד מה שעובד הכי טוב עם הגוף, שיעשה הכי טוב ללא נזקים ,עכשיו ולאורך שנים. הגישה הזאת פשוט הקסימה אותי. הוא העלה אותי על דרך חדשה שאני פשוט מרגישה טוב! פשוט טוב!

אל תחמיצו את ההזדמנות לעשות את הצעד הראשון להיפגש עם עצמכם מחדש, לחזור לאנרגיות הטובות, לרעננות, לנמרצות, להרגשה שהחיים נפתחים מחדש

הירשמו כעת לפגישת יעוץ והתאמה אישית וממוקדת, עם ד”ר ציון שלוסברג, להסבר מפורט על חבילת האבחון שלנו, ומידת התאמתה לכם, ללא עלות, בשיחה טלפונית.

אבחון 360, חבילת האבחון הפונקציונאלי המתקדמת בישראל!

בשביל שגם אתם תגלו איך אתם יכולים להיפטר מהחולי, להתחיל לחיות את החיים שלכם במלואם, להרגיש מאושרים ומלאי אנרגיה.

דילוג לתוכן