ד"ר ציון שלוסברג MD מזמין אתכם להרצאה יחודית בנושא:

הדרך הנכונה לאבחון וטיפול
בתשישות, עייפות כרונית ושחיקה

הדרך הנכונה לאבחון וטיפול בתשישות, עייפות כרונית ושחיקה

אתם צודקים, זה באמת לא צריך להיות ככה !!

הדרכה אונליין

יום שני
27/05/2024 20:00

אצלכם מהמחשב בבית!

ד"ר ציון שלוסברג MD

מומחה לרפואת משפחה ומינהל רפואי,
עם נסיון קליני של מעל 20 שנים,
המתמחה ברפואה פונקציונלית
מזמין אתכם להרצאה ייחודית!

הדרך הנכונה לאבחון וטיפול בתשישות, עייפות כרונית ושחיקה

בהדרכה הייחודית אלמד אתכם

מהם הגורמים האמיתיים לעייפות כרונית ותשישות שפתרונם הוא המפתח הראשוני על מנת שתרגישו רעננים ואנרגטיים

מה חשוב להכיר לגבי כל אחד מהגורמים ובעיקר הגורם מספר 1 ! ואיך נאבחן אותם, על מנת להחזיר לכם את השליטה על חייכם

על מערכת העצבים המרכזית, המעורבות שלה בסטרס הכרוני ותלונות על שחיקה מנטלית ואיך איזון שלה יביא להרגשת מסוגלות וחיוניות

על בדיקה סופר חשובה שמאפשרת הצצה אל פעילות גורם המתח מספר 1 בגוף, שטיפול בו יביא לשינה טובה, רעננות, ונמרצות שלא הכרתם

על האבחונים המתקדמים המאפשרים הצצה אל תוך תהליכי חילוף החומרים שבגוף על מנת למקסם את יכולותיכם הגופניות והקוגניטיביות

מנסיון עבר, כל מי שהיה בהרצאה זו מעיד שהידע שקיבל פשוט משנה חיים!

כן!
אני רוצה סוף סוף להיפטר
מהתשישות והעייפות הכרונית!

להרשמה להדרכה מלאו פרטיכם כאן

קצת עלי

נעים להכיר, שמי ד"ר ציון שלוסברג, בעל ניסיון קליני עשיר של עשרים שנה, מומחה ברפואת משפחה, המתמחה ברפואה פונקציונלית, בוגר המכונים המובילים בארה"ב לרפואה פונקציונלית.

מאז ומתמיד הדגש הטיפולי שלי נסוב על הציר הכוללני , הוליסטי ,של גוף-נפש. במרפאה אני מיישם תפיסה זו, בה מתרכז הטיפול באדם ובשורש הבעיה, מתוך אמונה שכך מרפאים באמת, מהשורש- ובאופן שלם.
מומחיותי הנוספת במנהל רפואי והיכרותי עם מערכות ושירותי בריאות בארץ ובעולם, לצד ניסיוני הקליני העשיר, מהעשרים שנים האחרונות, הביא לפיתוחה של מרפאת רפואה שלמה. המטרה העיקרית שלי היא לספק שירותי רפואה מותאמים אישית לפתרון בעיות סבוכות שאין להם מענה מספק ויסודי ברפואה הציבורית ולייצר בריאות טובה ואיתנה, ואיכות חיים על מנת להגיע לרפואה שלמה.
תוכנית האבחון והטיפול מתאימות בדיוק לאלו המבקשים את הרפואה השלמה, המקצועית והמדעית מצד אחד ומאידך המכילה והתומכת, המספקת מענה אישי כוללני ובכך מאפשרת הגעה ליעדי בריאות שלרוב קשה להגיע אליהם ללא ההסתכלות המקצועית הנכונה והליווי המותאם אישית, המעצים את המטופל לצעוד בדרך הנכונה לבריאות וריפוי.

מטופלים משתפים בסיפורי הצלחתם

אני סובל שנים מעייפות , אלרגיות, גירודים בגוף. ניסיתי כל מיני טיפולים במהלך חיי, חלקם עזרו יותר , חלקם עזרו פחות. שמעתי על ד”ר שלוסברג , נכנסתי לוובינר שלו ואחר כך ביצעתי את הבדיקות שהוא הציע . חייב לציין שאחרי הבדיקות והתהליך הטיפולי מצבי הרבה הרבה יותר טוב. כיום אני נושם דרך האף, מצב שלא היה שנים, אני יושן טוב , אני הרבה פחות עייף ורוב הגירודים בגוף פשוט עברו. אני מאוד מודה לד”ר שלוסברג וממליץ בחום
י. ניצן
אני מודה על ההיכרות שלי עם ד”ר שלוסברג . התמודדתי עם מספר בעיות הקשורות למערכת העיכול, יש שקראו לזה מעי רגיז והסתובבתי סחור סחור ללא מענה. אצל ד”ר שלוסברג קיבלתי מקצועיות עם אנושיות ,יחס מעולה, אוזן קשבת ותמיד רצון אמיתי לעזור לי . התוכנית שלו יסודית , מקצועית ובעיקר נכונה. רק אצלו הבנתי איך צריך לגשת לבירור התלונות שהיו לי ומה צריכה להיות הגישה הטיפולית. היום כמה שבועות אחרי אני מרגישה טוב כמו שלא הרגשתי שנים, אני מתפקדת רגיל ומודה לו על כל הדרך הזאת שעשינו , אילולי זה מי יודע כמה עוד הייתי סובלת. תודה ד”ר שלוסברג על הכל ! תודה רבה!
ש. תל אביב
ששמעתי את השם לראשונה ….פיברומיאלגיה, לא ידעתי מה זה ,רק כולם אמרו לי שאין לזה טיפול. ובאמת הסתובבתי כל כך הרבה , בין ראומטולוגים, ומומחים לכאב, ורופאי גסטרו , ובאמת כל אחד ניסה לתת מענה מצידו, ואז הבנתי מה שכולם אמרו לי שאין לזה טיפול. אבל אני לא התייאשתי והמשכתי לנסות כל מיני דברים וכל מיני מטפלים ולא חסכתי שום הוצאה בשביל להרגיש טוב ולהיפטר מהצרה הזאת. למזלי הגעתי לד”ר שלוסברג. ההסתכלות שלו היתה בכיוון אחר, כיוון יסודי של לקשור את כל התסמינים המלמדים על המערכות השונות שלא מתפקדות ולרדת לסיבות השורשיות. עשינו בדיקות דם ,צואה ושתן ושילוב של בדיקות מתקדמות בחו”ל ועלינו על כמה וכמה תהליכים לא תקינים. בעזרת התוכנית שלו , המבוססת על דברים טבעיים התחלתי להרגיש יותר טוב ואני מתפקדת הרבה יותר טוב, אמנם אני עדיין בטיפול ,אבל כבר מרגישים את ההבדל , הבדל משמעותי !
ר. נתניה
מאז הקורונה שחליתי ב2020 חוויתי ירידה מתמשכת בתפקוד המוחי שלי, הרגשתי שאני פשוט לא מה שהייתי פעם, שוכח כל הזמן, מנסה להשלים מטלות ולא מצליח, זייפתי בעבודה וזה היה ממש מפחיד ,אישתי היתה פשוט מבוהלת. עשו לי ct מוח שהיה תקין ונוירולוג אמר לי שאין מה לעשות ופשוט צריך לחכות, אבל חיכיתי וחיכיתי והשתמשתי בכל מיני תוספים שחברים המליצו ושקראתי באינטרנט, אבל כלום, פשוט כלום, זה פשוט הפחיד אותי. ואז הגעתי לד”ר שלוסברג מהמלצה של חבר שאמר לי שד”ר שלוסברג יודע מה לעשות ושיש לו המון נסיון עם חולי קורונה, ואם מה שהבנתי בהמשך שזה תסמונת פוסט קורונה. נפגשנו וד”ר שלוסברג הסביר לי את מהלך התסמונת ואת ההשפעות על מערכות הגוף השונות ושיש מה לעשות. נכנסתי למסלול אבחון יסודי ושלחנו בדיקות מיוחדות לחו”ל שחזרו לא תקינות. ד”ר שלוסברג בנה לי תוכנית טיפול , שהיתה בהתחלה מאתגרת אבל לאט לאט הרגשתי איך אני חוזר לעצמי , למי שהכרתי לפני הקורונה. זו היתה תקופה מפחידה והנה ,כמה חודשים אחרי אני יכול רק לומר, תודה לך ד”ר שלוסברג על הטיפול והליווי המקצועי ועל שהאמנת בי ולא נתת לי ליפול . תודה רבה מעומק הלב, הצלת משפחה שלמה!
י. רמת גן
עד שהגעתי לד”ר שלוסברג לא ידעתי שיש כזה עומק לבדיקות המעבדה ולקשר ביניהם, תמיד הסתכלתי על הקווים וחיפשתי מה בפנים ומה בחוץ. כשהגעתי לד”ר שלוסברג הבנתי שההסתכלות המקובלת היא רק ההתחלה ויש שם עומק שבא לידי ביטוי בקשר בין הבדיקות השונות. הבדיקות המיוחדות שהוא ביצע לי בחו”ל שפכו אור שונה לגמרי על הממצאים. הדרך שעשינו ביחד היתה ארוכה אבל היום שאני מרגיש כמו לפני 20 שנה היה שווה כל צעד וצעד
מ. תל אביב
פניתי לד”ר שלוסברג כי שמעתי שהוא יודע לשלב מכל העולמות. היה חשוב לי דווקא רופא ולא עוד מטפל או נטורופת. הגישה שלו היא מאוד כוללנית ומכילה עם ידע רחב. אני זוכרת שהוא אמר לי שהוא לא נגד תרופות כמו שהוא לא בעד, אלא הוא בעד מה שעובד הכי טוב עם הגוף, שיעשה הכי טוב ללא נזקים ,עכשיו ולאורך שנים. הגישה הזאת פשוט הקסימה אותי. הוא העלה אותי על דרך חדשה שאני פשוט מרגישה טוב! פשוט טוב!
י. תל-אביב

להרשמה להדרכה מלאו פרטיכם כאן

אל תפספסו את ההזדמנות לעשות את הצעד הראשון להיפגש עם עצמכם מחדש, לחזור לאנרגיות הטובות, לרעננות, לנמרצות , להרגשה שהחיים נפתחים מחדש...
הירשמו כבר עכשיו!

© Dr Tzion Schlossberg 2024

דילוג לתוכן