אבחון רפואי מתקדם

המדען אלברט אינשטיין אמר שאם היתה לו שעה לפתור בעיה יסודית שחייו תלויים בה הוא היה משקיע 55 דקות על מנת לשאול את השאלות הנכונות .
ברפואה ככל שהאבחון יסודי ומעמיק יותר בראייה רחבה ,כך אפשר יהיה לייצר פתרונות טיפוליים מותאמים שיוכלו להביא מזור ומרפא.

במרפאת רפואה שלמה מתבצע תהליך אבחון יסודי ומתקדם. התהליך נתמך בנסיון קליני עשיר ומבוסס על תשאול רפואי יסודי ,בדיקה פיזיקלית מדוקדקת לצד בדיקות מתקדמות אחרות.

על מנת להעמיק את תהליך האבחון , נוצרו שיתופי פעולה מקצועיים בינלאומיים על מנת לספק אבחון יסודי יותר לבירור שורש הבעיה ולמקד את הטיפול.
גופי ידע רפואיים דוגמת המכון לרפואה פונקציונלית (The Institute for functional medicine ), מכון אפולו הלת' (Apolo health)
האקדמיה האמריקאית לרפואת אנטי אייג'ינג ( American Academy for anti aging medicine ) ועוד, הם בבסיס מקורות הידע המקצועיים ,לצד שילובן של תוכנות ניתוח נתונים ובדיקות מעבדה מהמתקדמות בתחומן המאפשרות קבלת החלטות טיפוליות מותאמות אישית.

כחלק מבדיקת המטופל ובמהלך התוכנית , מתבצעות סקירות של הרכב הגוף במכשיר ניתוח עכבה ביו-אלקטרי (BIA -Bioelectrical impedance analysis ) ,בעזרתו ניתן לקבל פרמטרים מדוייקים כגון משקל, מסת שריר, מסת שומן, אחוזי שומן, הרכב הרקמות, קצב מטבולי בסיסי ועוד.

שיתוף פעולה עם מעבדות בארה"ב מאפשר בעת הצורך שליחת דגימות לבדיקות מיוחדות המספקות מידע נוסף שבדרך כלל לא ניתן לבודקם בארץ או שהבדיקה בארץ יקרה יותר.

כלל הנתונים הנאספים בתהליך האבחון היסודי מאפשרים לקבל תמונת מצב עדכנית ומפורטת עליה תיבנה המעטפת הטיפולית ואופי הניטור והליווי , וזאת על מנת למצוא את שביל הריפוי לרפואה שלמה.

ליצירת קשר
    רוצה לקבל עדכון על תכנים חדשים מאת ד"ר שלוסברג?

    נרשמים לרשימת התפוצה של אתר רפואה שלמה ומקבלים תכנים חדשים ישירות למייל.

    הפרטיות שלך חשובה לנו - לא ישלחו אליך תכנים פרסומיים או ספאם, רק התראות על מאמרים חדשים באתר.

    להצטרפות לערוץ הטלגרם של ד"ר שלוסברג לחצו כאן