רפואה שלמה – בדיוק בשבילך !

הגדרתה של בריאות היא לא רק העדר חולי. בריאות היא הגדרה למשהו כוללני המורכב מהיבטים פיזיים לצד היבטים נפשיים ותחושת רווחה כללית.

הרפואה השגרתית ,הציבורית, הינה רפואה אלופטית, כזו המטפלת במחלות ע"י התמקדות ומענה בתסמינים הנפוצים או במיטוב מדדים קליניים או מעבדתיים שכיחים. העדר התייחסות מספקת לסיבות השורשיות המובילות להתפתחות והתקבעות המצב הכרוני או המחלה, לא מאפשרת מענה יסודי לריפוי כוללני .

כמענה לצרכים שעלו מהשטח, על בסיס פניות מאנשים הרוצים רפואה אחרת, אישית, כוללנית, מלווה ותומכת, הוקמה מרפאת רפואה שלמה.

הטיפול הרפואי הניתן במרפאה המבוסס על רפואה פונקציונלית נשען על בסיס ידע נרחב ממיטב הגופים הבינלאומיים הנמצאים בחזית הרפואה הפונקציונלית. הטיפול מתמקד בהסתכלות השלמה על האדם כולו ועל הקשר בין מערכות הגוף כולן שמתקשרות ביניהן באופן רציף כל הזמן . תסמין שיופיע ,לדוגמה , חוסר יכולת להירדם או שינוי בפעילות המעיים ,לרוב הוא רק סמן חיצוני של בעיה במערכת שלמה או בכמה מערכות בגוף ,כגון מערכת העיכול, מערכת העצבים המרכזית , הורמונים וכו'.

תוכנית הדגל , מיועדת בדיוק לאלו המבקשים את הרפואה השלמה ,המקצועית והמדעית מצד אחד ומאידך המכילה והתומכת, המספקת טיפול אישי כוללני ובכך מאפשרת הגעה ליעדי בריאות שלרוב קשה להגיע אליהם ללא ההסתכלות המקצועית הנכונה והליווי המותאם אישית, המעצים את המטופל לצעוד בדרך הנכונה לבריאות וריפוי.

התוכנית כוללת תהליך ליווי מתמשך במסגרת פגישות פרטיות הנפרסות על פני מספר שבועות ומתאימה לטיפול במגוון מצבים רפואיים ומחלות כרוניות.

למי מתאימה שיטת רפואה שלמה ?

 • לאלו הסובלים ממחלה כרונית או מצב רפואי כגון :
  ● קדם סוכרת וסוכרת
  ● יתר לחץ דם
  ● היפר כולסטרולמיה (עודף כולסטרול)
  ● היפר טריגליצרידימיה (עודף שומנים בדם)
  ● גאוט (שיגדון) ועודף חומצה אורית
  ● בעיות בפעילות בלוטת התריס
  ● בעיות עיכול ותסמונת המעי הרגיז
  ● ועוד
 • לכל אלו שגם אם מטופלים בתרופות החדשות ביותר, מרגישים עדיין חולים.
 • לכל אלו שגם אם בדיקות המעבדה חזרו בתחום הנורמה , עדיין עייפים או חלשים או דאובים וכאובים.
 • לכל אלו שמרגישים שאולי הם מטופלים אבל הם לא מבריאים ואולי אף חמור מזה ממשיכים להתדרדר.
 • ובעיקר לאלו המחפשים את הטיפול הנכון בגורמים השורשיים לבעיותיהם הרפואיות , המבקשים לפעול במעלה הזרם של הסימפטומים והתלונות כדי להגיע לריפוי ובריאות איתנה ולטפח את הלך הרוח של האדם הבריא.

כמו כן , התוכנית מיועדת גם לאנשים שאינם סובלים ממחלה כרונית או מצב רפואי מסויים ,המבקשים לייצר איכות חיים כוללנית עוד בטרם הופיעו מצבים כרוניים או מחלות ולצאת לדרך חדשה לשימור וטיפוח הבריאות

איך שיטת רפואה שלמה עובדת?

בסיס הטיפול נשען על אבחון מעמיק ומתקדם של המטופל , באופן פרטני, ממוקד, מדעי ,המצייר תמונה מפורטת של הגורמים השונים התורמים להיווצרות הבעיה , כגון גורמים ביוכימיים , פיזיולוגיים ,אורחות החיים ועוד .

בשלב הראשון הפונה למרפאה מודרך עם אילו בדיקות מעבדה עליו להגיע לקראת הפגישה הראשונה . במעמד המפגש הראשון נעשה תהליך יסודי של ראיון רפואי ,בדיקה פיזיקלית ותיאום ציפיות .

עם המידע שעולה מהפגישה ועם בדיקות נוספות אופציונליות שירחיבו את ההבנה הפתופיזיולוגית , ד"ר שלוסברג בונה פרופיל רפואי אישי. עם סיום עיבוד הנתונים , הפונה מוזמן לפגישה נוספת בה התובנות הרפואיות מוצגות לפונה עם המלצות רפואיות כלליות מותאמות אישית.

עם סיום השלב הראשון יש שיסתפקו בהמלצות האישיות שקיבלו במפגש הראשוני,

אבל , לכל אותם אנשים שמוכנים לחיות ברמת הבריאות הגבוהה ביותר שלהם, לכל אותם שמוכנים לשנות את הרגלי הבריאות שלהם ולבצע את השינויים , בהכוונה רפואית מקצועית, לכל אלה שמחפשים הבנה ופתרונות לבעיות הבריאות שלהם ולמחלותיהם הכרוניות ולצעוד בדרך לבריאות איתנה ולרפואה שלמה עם ד"ר שלוסברג , נועדה תוכנית הדגל.

לכל מצטרף נבנית תוכנית טיפול וליווי רפואית אישית המבוססת על איבחון יסודי . התוכנית הינה דינמית ומשתנה בהתאם למצב המשתתף ומותאמת אישית לכל אורך התהליך. התוכנית מורכבת מהתערבות במספר מישורים, ביניהם:

ציר התזונה, המותאמת אישית על בסיס מדידות הרכב גוף המטופל, תוצאות מעבדה ושאלונים רפואיים מפורטים.

ציר הפעילות הגופנית , צעדים קטנים לעבר יעדים גדולים.

ציר ניהול מתחים והורדת סטרס כרוני, על ידי אימון מתודי בשיטות שונות, לרבות ביופידבק.

ציר מיטוב השינה.

ציר השלמת נבונה של תוספי תזונה , מינרלים וויטמינים בהתאם למידע העדכני ומצב המטופל.

התוכנית הכוללנית הבנויה על ניטור וליווי רפואי לכל אורך התהליך הינה פורצת דרך וחדשנית בהיקפה ומבוססת על המידע המקצועי המתקדם ביותר .

התוצאה השלמה מורכבת משילוב מקצועי של מרכיבי ההתערבות השונים בגדר של הסך השלם העולה על חלקיו.

אנחנו כאן כדי להוביל אותך בדרכך לבריאות טובה יותר ואת זה נעשה על ידי הידע העדכני ביותר , מתן הכלים הטובים ביותר, לריפוי שיקום ואיזון ,על מנת להביא בעז"ה לתוצאות חיוביות בהיבטים של העצמת משק האנרגיה, הגעה למשקל אידיאלי ,מיטוב מצב הרוח והשמחה, יכולת ניהול לחצים אידיאלית, והכל בכדי להגיע לרפואה שלמה.

*הניסוח הינו בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לשני המינים

אנחנו פה בשבילכם, למען בריאותכם, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

ליצירת קשר: