כנראה שאתם סובלים מ:

Neuro-inflammation
( דלקת עצבית מוחית )

Yam00042 (3)

קורס Neuro-inflammation
(דלקת עצבית מוחית),
בליווי שאלון אישי ייחודי למיפוי תפקודי המוח וכלים ישימים לשיפור המצב

נעים להכיר,

שמי ד”ר ציון שלוסברג,

רופא מומחה ברפואת משפחה מזה עשרים שנה המתמחה ברפואה פונקציונלית, בוגר המכונים המובילים בארה”ב לרפואה פונקציונלית.

המטרה העיקרית שלי היא לספק שירותי רפואה מותאמים אישית לפתרון בעיות סבוכות שאין להם מענה מספק ויסודי ברפואה הציבורית ולייצר בריאות טובה ואיתנה, ואיכות חיים על מנת להגיע לרפואה שלמה

הכנתי לכם קורס וידאו חדשני המשלב שאלון אישי ייחודי למיפוי תפקודי המוח שלכם הכולל המלצות פרטניות וכלים ישימים בשביל שיהיה לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להחזיר בעז”ה את המוח שלכם לתפקוד מיטבי ומהר.

כי במוח כל דקה קובעת

בקורס זה אחשוף בפניכם נושא ראשון במעלה שלא מקבל חשיפה מקצועית,
neuro-inflammation או דלקת עצבית מוחית,
מצב בו תאי המוח חווים דלקת ונפגעים תפקודי המוח.

הביטויים הקליניים יהיו רבים ומגוונים:

 • עייפות כרונית, חולשה כללית והרגשת חוסר חיוניות.
 • שחיקה נפשית מתמשכת , לאות לא נגמרת והרגשה של ריקון אנרגטי מתמשך.
 • ירידה במצב הרוח , תסכול ותחושה של החמצה של החיים הטובים שבורחים לסובלים בין האצבעות
 • חוסר יכולת להתמודד עם סטרס ומתח כרוני
 • ירידה ביכולות החשיבה, הזיכרון, הריכוז וההישגיות
 • פגיעה מתמשכת כתוצאה מהרגשת הכבדות והעייפות הפוגעת בתפקוד בעבודה ובבית, וביחסים עם האנשים הקרובים ביותר
 • בעיות בשינה, חסר שינה, עודף שינה, שינה לא מרעננת
 • הרגשה של הזדקנות מהירה, כאילו נוסף עוד עשור לגיל האמיתי
 • הרגשה של חוסר אונים ותלות בקפה, שוקולד וממריצים אחרים רק בשביל לעבור את היום

בקורס ,בשאלון המיפוי הנלווה ובכלים הפרקטיים ליישום תקבלו:

פתרונות ישימים שיוציאו אתכם מתחושת אי מסוגלות והחמצה, להרגשה של אנרגיות וכוחות חדשים שידהימו אותך ואת הסובבים, שיראו פתאום אדם חדש

המלצות פרטניות לכשתיישמו אותן, תפסיקו להרגיש כבדות ועייפות, כאילו קפצה עליכם זיקנה מוקדמת, ותחזרו להרגיש חיוניים ונמרצים, מחוברים שוב לזרימה החזקה של החיים בתוככם.

דרך פרקטית להרגשה שדברים שפעם היו גדולים עליכם ולא ברי השגה, נהפכים לברי השגה בקלות ואתם מלאי כוחות, להתחיל להרגיש שוב שעליתם על הגל, ויש לכם המון אנרגיה וחיוניות, וכל החיים נפתחים מחדש.

דרך פרקטית להרגשה שדברים שפעם היו גדולים עליכם ולא ברי השגה, נהפכים לברי השגה בקלות ואתם מלאי כוחות, להתחיל להרגיש שוב שעליתם על הגל, ויש לכם המון אנרגיה וחיוניות, וכל החיים נפתחים מחדש.

שליטה בחזרה על כל מה שמרגיש שאיבדתם, מרץ, חיוניות , מסוגלות, הישגיות . פשוט בעז”ה לצמוח מחדש !

איך זה עובד בפועל?

מדובר בקורס וידאו חדש המבוסס על הידע המתקדם ביותר בעולם הרפואי בתחום זה.

בקורס זה אחשוף בפניכם נושא ראשון במעלה שלא מקבל חשיפה מקצועית, Neuro-inflammation או דלקת עצבית מוחית,  מצב בו תאי המוח חווים דלקת וכתוצאה נפגעים תפקודי המוח.

 1. נתחיל מסקירה יסודית של איזורי המוח השונים ונלמד על התפקוד התקין שלהם ועל הביטויים הקלינים הקורים כשאותם איזורים לא מתפקדים כמו שצריך.
 2. נלמד על תאי המוח השונים ,ובעיקר על אסופת התאים הנקראים כקבוצה – הנוירו-גליה.כולנו שמענו ומכירים את תאי המוח -הנוירונים, אבל הם למעשה מהווים רק כ10% מתכולת המוח שלנו כאשר  חשוב להבין שיתרת ה-90% מהמוח מורכבת מאותם תאי גליה, ולתאי גלייה יש השפעה משמעותית על תפקוד המוח. נלמד על סוגי התאים השונים ולמה הם חשובים ומה קורה כשהם הופכים לדלקתיים.

   3.נלמד על הסיבות והגורמים השונים לדלקת עצבית מוחית , על המנגנונים הפתולוגיים והשלכותיהם

וגולת הכותרת זה השאלון הפרטני הנוגע למיפוי תפקוד מוחכם !

לקורס זה נלווה שאלון מקיף שהוכן ושוכלל בעמל רב שבעזרתו אפשר יהיה לאתר את האזורים אצלכם במוח שאינם מתפקדים כשורה ולהתאים לכם תוכנית ספציפית הנותנת מענה ללקויות שנמצאו, עם המלצות פרטניות וכלים ליישום ,ככה שתוכלו בעז”ה להתחיל להחזיר ולשקם את התפקוד המוחי שלכם , מיד ומהר ככל האפשר, כי כל דקה קובעת !

אתם ממלאים את השאלון המקיף ומקבלים סט של המלצות ישימות הבנוי על מפת המוח שלכם !

הגיע הזמן לעזור למוח שלכם, ומהר !

כי במוח כל דקה קובעת !

אבל זה לא הכל

רגע לפני שאתם מצטרפים לקורס Neuro-inflammation (דלקת עצבית מוחית)
בליווי שאלון מיפוי המוח האישי וסט ההמלצות הפרקטיות שתקבלו,

 כדי להבטיח את ההצלחה שלכם,

אני רוצה לתת לכם כמה בונוסים עוצמתיים במיוחד

שאלון המוח המטבולי

מדובר בשאלון נוסף בו נאמוד את הקשר בין תהליכים מטבוליים בגוף ותפקוד המוח.

תהליכים הקשורים בחשיפה למזונות מסויימים, כגון סוכרים, חומצות שומן, וכו’. את הקשר  בין מערכות הגוף השונות לבין המוח , כגון מערכת העיכול, מערכת החיסון, מחזור הדם וכו’ , השפעתם של מתווכים עצביים (נוירוטרנזמיטורים ) ועוד.

על בסיס השאלון תקבלו המלצות פרטניות ליישום שיוסיפו נדבך נוסף להמלצות הניתנות על בסיס שאלון הבסיסי המלמד על תפקוד איזורי המוח השונים.

למה זה צריך להיות חשוב לכם?

ניתוח מעמיק של תפקוד המוח בהקשר לתהליכים מטבוליים יתן לנו תמונה כוללנית ומקיפה ויאפשר לנו לבנות נכונה בנוסף גם המלצות תזונתיות והמלצות פרטניות לפעילות גופנית מתבקשת על פי צרכי גופכם ומוחכם.

בשווי 300 ₪

השתתפות ב2 וובינרים שאלות ותשובות live עם ד"ר שלוסברג

על מנת שתוכלו ליישם
את ההמלצות שתקבלו בצורה הטובה ביותר תוכלו להשתתף ב2 וובינרים של שאלות ותשובות עם ד”ר שלוסברג שיתן מענה אישי לשאלותיכם 

בשווי 500 ₪

הטבה לבני משפחה/חברים

אנו מאמינים ביכולת שלנו לשנות לטובה את חייהם של הפונים אלינו ומתוך נסיוננו שתהליכים מעין אלו כיף וקל לעשות אותם ביחד , תוכלו לתת את הערך המיוחד שתקבלו פה ולצאת לדרך ביחד עם בן משפחה ו/או חבר ולכן תקבלו הטבה של הנחה על רכישה נוספת

בשווי 50 ₪

שווי כלל הבונוסים: 850 ש"ח
עלות הקורס כולל הבונוסים -1,250 ש"ח

מחיר מיוחד לתקופה זו:
480 ש"ח בלבד

קורס neuro-inflammation
(דלקת עצבית מוחית)

הכולל שאלון מיפוי מוח ייחודי וכלים ישימים לשיפור המצב
1250
480 עד 3 תשלומים באשראי
 • קורס וידאו חדשני שיקח אתכם אל מאחורי הקלעים של תפקוד המוח !
 • שאלון ייחודי למיפוי תפקודי המוח שלכם !
 • סט המלצות ישימות לשיפור המצב
 • חבילת בונוסים רחבה לתקופה זו
לתקופה הקרובה

אז מה מטופלים מרוצים מספרים על התוכנית:

” הגעתי לד”ר שלוסברג כי שמעתי שהוא יודע לשלב מכל העולמות. היה חשוב לי דווקא רופא ולא עוד מטפל או נטורופת. הגישה שלו היא מאוד כוללנית ומכילה עם ידע רחב. אני זוכרת שהוא אמר לי שהוא לא נגד תרופות כמו שהוא לא בעד , אלא הוא בעד מה שעובד הכי טוב עם הגוף , שיעשה הכי טוב ללא נזקים ,עכשיו ולאורך שנים .הגישה הזאת פשוט הקסימה אותי . הוא העלה אותי על דרך חדשה שאני פשוט מרגישה טוב! פשוט טוב! “
יעל, תל-אביב
” מכל המקומות בעולם לא חשבתי שאגיע לרופא בבני ברק, אבל דווקא שם נמצא ד”ר שלוסברג. הגעתי מהמלצה של חברה שפגשה אותו אישית בכנס בו מסר הרצאה על הנושא ממנו סבלתי. הוא פשוט עשה לי סדר בחיים. לאחר שיחה קצרה הוא כבר הבין מה הבעיה ושלח אותי עם רשימת המלצות , חזרתי לעוד כמה מפגשים ודייקנו את הדברים . בהתחלה הייתי סקפטית אבל ככל שעברו הימים פשוט הרגשתי שנעלמות התלונות איתן הגעתי. הוא גם אמר לי שככה בדיוק יהיה. אין עליו ! מאז ממליצה עליו בחום לכל חברותיי”
בקי, הוד השרון
” הגעתי לד”ר שלוסברג על פי המלצה מבן דוד המתגורר בבני ברק, לאחר שטופל בהצלחה אצלו במשך מספר שבועות לבעיה רפואית מורכבת שאף אני סובל ממנה. ד”ר שלוסברג וצוות המרפאה קיבלו אותי כבן בית, מיד הרגשתי שכוונתם שם לעזור , אבל באמת לעזור. המפגשים היו סופר מקצועיים , כאשר רמת הידע שלו היתה מפתיעה כל פעם מחדש, ויחד עם המקצועיות לא היה שמץ של התנשאות או גאווה נלווית, הוא שיתף אותי בכל תהליך הליווי ומה אנו מתכוונים לעשות. הדרך הנעימה שלו להסתכל אליך בעיניים ולהרגיע שהכל יהיה בסדר ושהוא שם בשבילך היו חלק בלתי נפרד מהריפוי. אני עדיין בתהליך עם תוצאות נפלאות שלא חוויתי מזה שנים. הלוואי והייתי יכול לקחת אותו איתי לירושלים”
נחום, ירושלים
אני סובל שנים מעייפות , אלרגיות, גירודים בגוף. ניסיתי כל מיני טיפולים במהלך חיי, חלקם עזרו יותר , חלקם עזרו פחות. שמעתי על ד”ר שלוסברג , נכנסתי לוובינר שלו ואחר כך ביצעתי את הבדיקות שהוא הציע . חייב לציין שאחרי הבדיקות והתהליך הטיפולי מצבי הרבה הרבה יותר טוב. כיום אני נושם דרך האף, מצב שלא היה שנים, אני יושן טוב , אני הרבה פחות עייף ורוב הגירודים בגוף פשוט עברו. אני מאוד מודה לד”ר שלוסברג וממליץ בחום
י. ניצן
אני מודה על ההיכרות שלי עם ד”ר שלוסברג . התמודדתי עם מספר בעיות הקשורות למערכת העיכול, יש שקראו לזה מעי רגיז והסתובבתי סחור סחור ללא מענה. אצל ד”ר שלוסברג קיבלתי מקצועיות עם אנושיות ,יחס מעולה, אוזן קשבת ותמיד רצון אמיתי לעזור לי . התוכנית שלו יסודית , מקצועית ובעיקר נכונה. רק אצלו הבנתי איך צריך לגשת לבירור התלונות שהיו לי ומה צריכה להיות הגישה הטיפולית. היום כמה שבועות אחרי אני מרגישה טוב כמו שלא הרגשתי שנים, אני מתפקדת רגיל ומודה לו על כל הדרך הזאת שעשינו , אילולי זה מי יודע כמה עוד הייתי סובלת. תודה ד”ר שלוסברג על הכל ! תודה רבה!
ש. תל אביב
ששמעתי את השם לראשונה ….פיברומיאלגיה, לא ידעתי מה זה ,רק כולם אמרו לי שאין לזה טיפול. ובאמת הסתובבתי כל כך הרבה , בין ראומטולוגים, ומומחים לכאב, ורופאי גסטרו , ובאמת כל אחד ניסה לתת מענה מצידו, ואז הבנתי מה שכולם אמרו לי שאין לזה טיפול. אבל אני לא התייאשתי והמשכתי לנסות כל מיני דברים וכל מיני מטפלים ולא חסכתי שום הוצאה בשביל להרגיש טוב ולהיפטר מהצרה הזאת. למזלי הגעתי לד”ר שלוסברג. ההסתכלות שלו היתה בכיוון אחר, כיוון יסודי של לקשור את כל התסמינים המלמדים על המערכות השונות שלא מתפקדות ולרדת לסיבות השורשיות. עשינו בדיקות דם ,צואה ושתן ושילוב של בדיקות מתקדמות בחו”ל ועלינו על כמה וכמה תהליכים לא תקינים. בעזרת התוכנית שלו , המבוססת על דברים טבעיים התחלתי להרגיש יותר טוב ואני מתפקדת הרבה יותר טוב, אמנם אני עדיין בטיפול ,אבל כבר מרגישים את ההבדל , הבדל משמעותי !
ר. נתניה

מחיר מיוחד 480 ש"ח
במקום 1250 ש"ח

*”קורס זה, השאלון הנלווה וסט ההמלצות הינם בגדר תוכנית לשיפור תפקוד המוח ואינם מחליפים אבחון רפואי ו/או טיפול רפואי מכל סוג שהוא ,ואינם מהווים יחסי רופא -מטופל “

© Dr Tzion Schlossberg 2023

דילוג לתוכן